Yasumi Sushi & Grill

Sushi, Japans · Groningen

Over Yasumi Sushi & Grill

Yasumi Sushi & Grill is een restaurant in Groningen. Keuken: Sushi, Japans. Adres: Vismarkt 54, 9711KV Groningen. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Mo-We 12:00-22:00, Th-Sa 12:00-22:30, Su 12:00-22:00

Yasumi Sushi & Grill

Vismarkt 54, 9711KV Groningen
Route · +31 50 763 0583 · restaurantyasumi.nl

Nog geen deal op jesdideal

Yasumi Sushi & Grill is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Yasumi Sushi & Grill het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@restaurantyasumi.nl.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Yasumi Sushi & Grill

Waar zit Yasumi Sushi & Grill?

Het adres van Yasumi Sushi & Grill is Vismarkt 54, 9711KV Groningen.

Wat zijn de openingstijden van Yasumi Sushi & Grill?

Mo-We 12:00-22:00, Th-Sa 12:00-22:30, Su 12:00-22:00

Wat voor keuken heeft Yasumi Sushi & Grill?

De keuken van Yasumi Sushi & Grill is: sushi, japans.

Hoe reserveer ik bij Yasumi Sushi & Grill?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: restaurantyasumi.nl.

Heeft Yasumi Sushi & Grill een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Yasumi Sushi & Grill weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Yasumi Sushi & Grill?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Groningen, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Groningen