Turquoise Grill
Turks · Namur
Over Turquoise Grill
Turquoise Grill is een restaurant in Namur. Keuken: Turks. Adres: Rue des Brasseurs 7, 5000 Namur. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Mo,Tu,Th 10:00-23:00, We 09:00-17:00, Fr-Sa 10:00-24:00, Su 11:00-23:00
Turquoise Grill
Rue des Brasseurs 7, 5000 Namur
Route · +32467089491 · turquoisegrill.be
Nog geen deal op jesdideal
Turquoise Grill is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Turquoise Grill het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar turquoise.grill2024@gmail.com.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Turquoise Grill
Waar zit Turquoise Grill?
Het adres van Turquoise Grill is Rue des Brasseurs 7, 5000 Namur.
Wat zijn de openingstijden van Turquoise Grill?
Mo,Tu,Th 10:00-23:00, We 09:00-17:00, Fr-Sa 10:00-24:00, Su 11:00-23:00
Wat voor keuken heeft Turquoise Grill?
De keuken van Turquoise Grill is: turks.
Hoe reserveer ik bij Turquoise Grill?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: turquoisegrill.be.
Heeft Turquoise Grill een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Turquoise Grill weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Turquoise Grill?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Namur, met hun deals, adressen en openingstijden.