Thisha Curry House
Indiaas · Rhyl
Over Thisha Curry House
Thisha Curry House is een restaurant in Rhyl. Keuken: Indiaas. Adres: 31 Wellington Road, Rhyl LL18 1BA. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Tu-Sa 10:00-22:00
Thisha Curry House
31 Wellington Road, Rhyl LL18 1BA
Route · +44 1745 444826 · thishacurryhouse.com
Nog geen deal op jesdideal
Thisha Curry House is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Thisha Curry House het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Engels. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@thishacurryhouse.com.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Thisha Curry House
Waar zit Thisha Curry House?
Het adres van Thisha Curry House is 31 Wellington Road, Rhyl LL18 1BA.
Wat zijn de openingstijden van Thisha Curry House?
Tu-Sa 10:00-22:00
Wat voor keuken heeft Thisha Curry House?
De keuken van Thisha Curry House is: indiaas.
Hoe reserveer ik bij Thisha Curry House?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: thishacurryhouse.com.
Heeft Thisha Curry House een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Thisha Curry House weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Thisha Curry House?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Rhyl, met hun deals, adressen en openingstijden.