Theatre Village
Vila-seca
Over Theatre Village
Theatre Village is een restaurant in Vila-seca. Adres: Carrer de Josep Maria Folch i Torres 1, 43480 Vila-seca. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Mo-Su, Su 11:00-24:00 PH off
Theatre Village
Carrer de Josep Maria Folch i Torres 1, 43480 Vila-seca
Route · +34 877076429 · grupotheatre.com
Nog geen deal op jesdideal
Theatre Village is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Theatre Village het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Spaans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@grupotheatre.com.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Theatre Village
Waar zit Theatre Village?
Het adres van Theatre Village is Carrer de Josep Maria Folch i Torres 1, 43480 Vila-seca.
Wat zijn de openingstijden van Theatre Village?
Mo-Su, Su 11:00-24:00; PH off
Hoe reserveer ik bij Theatre Village?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: grupotheatre.com.
Heeft Theatre Village een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Theatre Village weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Theatre Village?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Vila-seca, met hun deals, adressen en openingstijden.