The Chilli Tree
Indiaas · Bexhill-on-Sea
Over The Chilli Tree
The Chilli Tree is een restaurant in Bexhill-on-Sea. Keuken: Indiaas. Adres: 1 King Offa Way, Bexhill-on-Sea TN40 2UA. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Mo-We,Fr-Su 18:00-23:00 Th 18:00-21:30
The Chilli Tree
1 King Offa Way, Bexhill-on-Sea TN40 2UA
Route · +44 1424 218111 · thechillitreeindianrestaurant.co.uk
Nog geen deal op jesdideal
The Chilli Tree is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat The Chilli Tree het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Engels. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@thechillitreeindianrestaurant.co.uk.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over The Chilli Tree
Waar zit The Chilli Tree?
Het adres van The Chilli Tree is 1 King Offa Way, Bexhill-on-Sea TN40 2UA.
Wat zijn de openingstijden van The Chilli Tree?
Mo-We,Fr-Su 18:00-23:00; Th 18:00-21:30
Wat voor keuken heeft The Chilli Tree?
De keuken van The Chilli Tree is: indiaas.
Hoe reserveer ik bij The Chilli Tree?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: thechillitreeindianrestaurant.co.uk.
Heeft The Chilli Tree een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je The Chilli Tree weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van The Chilli Tree?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Bexhill-on-Sea, met hun deals, adressen en openingstijden.