Pomodori Sechi

Italiaans · Waddinxveen

Over Pomodori Sechi

Pomodori Sechi is een restaurant in Waddinxveen. Keuken: Italiaans. Adres: Nesse 16, 2741ES Waddinxveen. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

We-Su 17:00-22:00

Pomodori Sechi

Nesse 16, 2741ES Waddinxveen
Route · +31 182 202 027 · pomodori-sechi.nl

Nog geen deal op jesdideal

Pomodori Sechi is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Pomodori Sechi het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@pomodori-sechi.nl.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Pomodori Sechi

Waar zit Pomodori Sechi?

Het adres van Pomodori Sechi is Nesse 16, 2741ES Waddinxveen.

Wat zijn de openingstijden van Pomodori Sechi?

We-Su 17:00-22:00

Wat voor keuken heeft Pomodori Sechi?

De keuken van Pomodori Sechi is: italiaans.

Hoe reserveer ik bij Pomodori Sechi?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: pomodori-sechi.nl.

Heeft Pomodori Sechi een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Pomodori Sechi weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Pomodori Sechi?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Waddinxveen, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Waddinxveen