Pause Orientale
Saint-Martin-de-Ré
Over Pause Orientale
Pause Orientale is een restaurant in Saint-Martin-de-Ré. Adres: 11 Rue du Général de Gaulle, 17410 Saint-Martin-de-Ré. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Mo-Sa 11:00-23:00
Pause Orientale
11 Rue du Général de Gaulle, 17410 Saint-Martin-de-Ré
Route · +33 9 85 23 10 56 · pause-orientale.com
Nog geen deal op jesdideal
Pause Orientale is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Pause Orientale het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar pauseorientale17@gmail.com.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Pause Orientale
Waar zit Pause Orientale?
Het adres van Pause Orientale is 11 Rue du Général de Gaulle, 17410 Saint-Martin-de-Ré.
Wat zijn de openingstijden van Pause Orientale?
Mo-Sa 11:00-23:00
Hoe reserveer ik bij Pause Orientale?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: pause-orientale.com.
Heeft Pause Orientale een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Pause Orientale weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Pause Orientale?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Saint-Martin-de-Ré, met hun deals, adressen en openingstijden.