Mother India Kitchen

Indiaas · Wirral

Over Mother India Kitchen

Mother India Kitchen is een restaurant in Wirral. Keuken: Indiaas. Adres: 94 Market Street, Wirral CH47 3BD. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Mo 17:00-21:00 We-Su 17:00-21:00

Mother India Kitchen

94 Market Street, Wirral CH47 3BD
Route · +44 151 632 4057 · motherindiakitchen.co.uk

Nog geen deal op jesdideal

Mother India Kitchen is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Mother India Kitchen het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Engels. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar motherindiakitchen@gmail.com.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Mother India Kitchen

Waar zit Mother India Kitchen?

Het adres van Mother India Kitchen is 94 Market Street, Wirral CH47 3BD.

Wat zijn de openingstijden van Mother India Kitchen?

Mo 17:00-21:00; We-Su 17:00-21:00

Wat voor keuken heeft Mother India Kitchen?

De keuken van Mother India Kitchen is: indiaas.

Hoe reserveer ik bij Mother India Kitchen?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: motherindiakitchen.co.uk.

Heeft Mother India Kitchen een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Mother India Kitchen weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Mother India Kitchen?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Wirral, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Wirral