Mamas & Tapas
Spaans, Tapas · Amsterdam
Over Mamas & Tapas
Mamas & Tapas is een restaurant in Amsterdam. Keuken: Spaans, Tapas. Adres: Hugo de Grootplein 6-H, 1052KW Amsterdam. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Su-Mo, We-Th 17:00-22:00 Tu off Fr-Sa 17:00-23:00
Mamas & Tapas
Hugo de Grootplein 6-H, 1052KW Amsterdam
Route · mamasandtapas.nl
Nog geen deal op jesdideal
Mamas & Tapas is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Mamas & Tapas het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@mamasandtapas.nl.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Mamas & Tapas
Waar zit Mamas & Tapas?
Het adres van Mamas & Tapas is Hugo de Grootplein 6-H, 1052KW Amsterdam.
Wat zijn de openingstijden van Mamas & Tapas?
Su-Mo, We-Th 17:00-22:00; Tu off; Fr-Sa 17:00-23:00
Wat voor keuken heeft Mamas & Tapas?
De keuken van Mamas & Tapas is: spaans, tapas.
Hoe reserveer ik bij Mamas & Tapas?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: mamasandtapas.nl.
Heeft Mamas & Tapas een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Mamas & Tapas weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Mamas & Tapas?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Amsterdam, met hun deals, adressen en openingstijden.