Lucky Star

Thais · Rennes

Over Lucky Star

Lucky Star is een restaurant in Rennes. Keuken: Thais. Adres: 21 Rue de Redon, Rennes. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Tu-Fr 11:45-14:00,18:45-22:00 Sa 18:45-22:30 Su 11:45-14:30,18:45-22:30

Lucky Star

21 Rue de Redon, Rennes
Route · +33 2 23 22 89 04 · luckystar-restaurant-thailandais.fr

Nog geen deal op jesdideal

Lucky Star is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Lucky Star het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@luckystar-restaurant-thailandais.fr.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Lucky Star

Waar zit Lucky Star?

Het adres van Lucky Star is 21 Rue de Redon, Rennes.

Wat zijn de openingstijden van Lucky Star?

Tu-Fr 11:45-14:00,18:45-22:00; Sa 18:45-22:30; Su 11:45-14:30,18:45-22:30

Wat voor keuken heeft Lucky Star?

De keuken van Lucky Star is: thais.

Hoe reserveer ik bij Lucky Star?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: luckystar-restaurant-thailandais.fr.

Heeft Lucky Star een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Lucky Star weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Lucky Star?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Rennes, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Rennes