Le Semiramis
Libanees
Over Le Semiramis
Le Semiramis is een restaurant in Frankrijk. Adres: 31000. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Tu-Sa 12:00-15:00,18:00-23:00 Su 12:00-15:00
Le Semiramis
Nog geen deal op jesdideal
Le Semiramis is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Le Semiramis het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@restaurant-semiramis.com.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Le Semiramis
Waar zit Le Semiramis?
Het adres van Le Semiramis is 31000.
Wat zijn de openingstijden van Le Semiramis?
Tu-Sa 12:00-15:00,18:00-23:00;Su 12:00-15:00
Wat voor keuken heeft Le Semiramis?
De keuken van Le Semiramis is: libanees.
Hoe reserveer ik bij Le Semiramis?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: restaurant-semiramis.com.
Heeft Le Semiramis een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Le Semiramis weten dat je graag een deal ziet.