Le Relais du Canalou

Digoin

Over Le Relais du Canalou

Le Relais du Canalou is een restaurant in Digoin. Adres: 76 Avenue du Général de Gaulle, 71160 Digoin. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Le Relais du Canalou

76 Avenue du Général de Gaulle, 71160 Digoin
Route · +33 3 85 53 25 28 · relaisducanalou.com

Nog geen deal op jesdideal

Le Relais du Canalou is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Le Relais du Canalou het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar hotel@relaisducanalou.com.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Le Relais du Canalou

Waar zit Le Relais du Canalou?

Het adres van Le Relais du Canalou is 76 Avenue du Général de Gaulle, 71160 Digoin.

Hoe reserveer ik bij Le Relais du Canalou?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: relaisducanalou.com.

Heeft Le Relais du Canalou een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Le Relais du Canalou weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Le Relais du Canalou?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Digoin, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Digoin