Le Carré de Manna
Crolles
Over Le Carré de Manna
Le Carré de Manna is een restaurant in Crolles. Adres: 441 Rue Charles de Gaulle, 38920 Crolles. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Mo-Fr 12:00-14:00 Tu-Fr 19:30-21:30
Le Carré de Manna
441 Rue Charles de Gaulle, 38920 Crolles
Route · mannacrolles.fr
Nog geen deal op jesdideal
Le Carré de Manna is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Le Carré de Manna het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@mannacrolles.fr.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Le Carré de Manna
Waar zit Le Carré de Manna?
Het adres van Le Carré de Manna is 441 Rue Charles de Gaulle, 38920 Crolles.
Wat zijn de openingstijden van Le Carré de Manna?
Mo-Fr 12:00-14:00; Tu-Fr 19:30-21:30
Hoe reserveer ik bij Le Carré de Manna?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: mannacrolles.fr.
Heeft Le Carré de Manna een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Le Carré de Manna weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Le Carré de Manna?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Crolles, met hun deals, adressen en openingstijden.