La Taverne Comtoise
Hollands · Métabief
Over La Taverne Comtoise
La Taverne Comtoise is een restaurant in Métabief. Keuken: Hollands. Adres: 22 Rue du Village, 25370 Métabief. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
La Taverne Comtoise
22 Rue du Village, 25370 Métabief
Route · +33 3 81 49 16 65 · la-taverne-comtoise.fr
Nog geen deal op jesdideal
La Taverne Comtoise is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat La Taverne Comtoise het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar contact@la-taverne-comtoise.fr.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over La Taverne Comtoise
Waar zit La Taverne Comtoise?
Het adres van La Taverne Comtoise is 22 Rue du Village, 25370 Métabief.
Wat voor keuken heeft La Taverne Comtoise?
De keuken van La Taverne Comtoise is: hollands.
Hoe reserveer ik bij La Taverne Comtoise?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: la-taverne-comtoise.fr.
Heeft La Taverne Comtoise een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je La Taverne Comtoise weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van La Taverne Comtoise?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Métabief, met hun deals, adressen en openingstijden.