La Picoletta
Italiaans
Over La Picoletta
La Picoletta is een restaurant in Nederland. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
La Picoletta
Nog geen deal op jesdideal
La Picoletta is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat La Picoletta het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@lapicoletta.nl.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over La Picoletta
Wat voor keuken heeft La Picoletta?
De keuken van La Picoletta is: italiaans.
Hoe reserveer ik bij La Picoletta?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: lapicoletta.nl.
Heeft La Picoletta een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je La Picoletta weten dat je graag een deal ziet.