La Brousse
Frans · Bristol
Over La Brousse
La Brousse is een restaurant in Bristol. Keuken: Frans. Adres: 10 Saint Nicholas Street, Bristol BS1 1UQ. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Th-Su 12:00-15:00, 17:00-21:00
La Brousse
10 Saint Nicholas Street, Bristol BS1 1UQ
Route · labrousse.co.uk
Nog geen deal op jesdideal
La Brousse is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat La Brousse het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Engels. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@labrousse.co.uk.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over La Brousse
Waar zit La Brousse?
Het adres van La Brousse is 10 Saint Nicholas Street, Bristol BS1 1UQ.
Wat zijn de openingstijden van La Brousse?
Th-Su 12:00-15:00, 17:00-21:00
Wat voor keuken heeft La Brousse?
De keuken van La Brousse is: frans.
Hoe reserveer ik bij La Brousse?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: labrousse.co.uk.
Heeft La Brousse een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je La Brousse weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van La Brousse?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Bristol, met hun deals, adressen en openingstijden.