Jannis Gorinchem
Grieks · Gorinchem
Over Jannis Gorinchem
Jannis Gorinchem is een restaurant in Gorinchem. Keuken: Grieks. Adres: Haarstraat 17, 4201JA Gorinchem. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Jannis Gorinchem
Haarstraat 17, 4201JA Gorinchem
Route · +31 183 631230 · jannisgorinchem.nl
Nog geen deal op jesdideal
Jannis Gorinchem is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Jannis Gorinchem het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@jannisgorinchem.nl.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Jannis Gorinchem
Waar zit Jannis Gorinchem?
Het adres van Jannis Gorinchem is Haarstraat 17, 4201JA Gorinchem.
Wat voor keuken heeft Jannis Gorinchem?
De keuken van Jannis Gorinchem is: grieks.
Hoe reserveer ik bij Jannis Gorinchem?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: jannisgorinchem.nl.
Heeft Jannis Gorinchem een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Jannis Gorinchem weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Jannis Gorinchem?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Gorinchem, met hun deals, adressen en openingstijden.