In de Waag
Internationaal · Amsterdam
Over In de Waag
In de Waag is een restaurant in Amsterdam. Keuken: Internationaal. Adres: Nieuwmarkt 4, 1012CR Amsterdam. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
In de Waag
Nieuwmarkt 4, 1012CR Amsterdam
Route · +31 20 422 7772 · indewaag.nl
Nog geen deal op jesdideal
In de Waag is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat In de Waag het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@indewaag.nl.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over In de Waag
Waar zit In de Waag?
Het adres van In de Waag is Nieuwmarkt 4, 1012CR Amsterdam.
Wat voor keuken heeft In de Waag?
De keuken van In de Waag is: internationaal.
Hoe reserveer ik bij In de Waag?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: indewaag.nl.
Heeft In de Waag een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je In de Waag weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van In de Waag?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Amsterdam, met hun deals, adressen en openingstijden.