het Raedthuys

Tapas, Spaans · Losser

Over het Raedthuys

het Raedthuys is een restaurant in Losser. Keuken: Tapas, Spaans. Adres: Sint Maartenstraat 57, 7581AK Losser. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Mo,We,Su 16:00-24:00, Th-Sa 16:00-03:00, Tu off

het Raedthuys

Sint Maartenstraat 57, 7581AK Losser
Route · +31 53 851 5625 · eetcaferaedthuys.nl

Nog geen deal op jesdideal

het Raedthuys is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat het Raedthuys het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@eetcaferaedthuys.nl.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over het Raedthuys

Waar zit het Raedthuys?

Het adres van het Raedthuys is Sint Maartenstraat 57, 7581AK Losser.

Wat zijn de openingstijden van het Raedthuys?

Mo,We,Su 16:00-24:00, Th-Sa 16:00-03:00, Tu off

Wat voor keuken heeft het Raedthuys?

De keuken van het Raedthuys is: tapas, spaans.

Hoe reserveer ik bij het Raedthuys?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: eetcaferaedthuys.nl.

Heeft het Raedthuys een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je het Raedthuys weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van het Raedthuys?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Losser, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Losser