Gyoza Hohei
Japans
Over Gyoza Hohei
Gyoza Hohei is een restaurant in Frankrijk. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Openingstijden
Tu-Su 12:00-22:30
Gyoza Hohei
Nog geen deal op jesdideal
Gyoza Hohei is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Gyoza Hohei het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@gyozahohei.fr.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Gyoza Hohei
Wat zijn de openingstijden van Gyoza Hohei?
Tu-Su 12:00-22:30
Wat voor keuken heeft Gyoza Hohei?
De keuken van Gyoza Hohei is: japans.
Hoe reserveer ik bij Gyoza Hohei?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: gyozahohei.fr.
Heeft Gyoza Hohei een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Gyoza Hohei weten dat je graag een deal ziet.