De Berenboot
Rotterdam
Over De Berenboot
De Berenboot is een restaurant in Rotterdam. Adres: Parkhaven 15, 3016GM Rotterdam. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
De Berenboot
Parkhaven 15, 3016GM Rotterdam
Route · +31 10 436 1911 · beren.nl
Nog geen deal op jesdideal
De Berenboot is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat De Berenboot het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar rotterdam@berenboot.nl.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over De Berenboot
Waar zit De Berenboot?
Het adres van De Berenboot is Parkhaven 15, 3016GM Rotterdam.
Hoe reserveer ik bij De Berenboot?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: beren.nl.
Heeft De Berenboot een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je De Berenboot weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van De Berenboot?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Rotterdam, met hun deals, adressen en openingstijden.