Corvo Lounge

Bridgend

Over Corvo Lounge

Corvo Lounge is een restaurant in Bridgend. Adres: 3-7 Adare Street, Bridgend CF31 1ET. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Mo-Th 09:00-23:00 Fr-Sa 09:00-24:00 Su 09:00-23:00

Corvo Lounge

3-7 Adare Street, Bridgend CF31 1ET
Route · +44 1656 664 389 · thelounges.co.uk

Nog geen deal op jesdideal

Corvo Lounge is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Corvo Lounge het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Engels. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar corvo@thelounges.co.uk.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Corvo Lounge

Waar zit Corvo Lounge?

Het adres van Corvo Lounge is 3-7 Adare Street, Bridgend CF31 1ET.

Wat zijn de openingstijden van Corvo Lounge?

Mo-Th 09:00-23:00; Fr-Sa 09:00-24:00; Su 09:00-23:00

Hoe reserveer ik bij Corvo Lounge?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: thelounges.co.uk.

Heeft Corvo Lounge een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Corvo Lounge weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Corvo Lounge?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Bridgend, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Bridgend