Comptoir Chabert et Fils

Hollands

Over Comptoir Chabert et Fils

Comptoir Chabert et Fils is een restaurant in Frankrijk. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Mo-Th,Su 12:00-14:00,19:00-23:00 Fr-Sa 12:00-14:00,19:00-23:30

Comptoir Chabert et Fils

Route · +33 4 78 37 01 94 · chabertetfils.fr

Nog geen deal op jesdideal

Comptoir Chabert et Fils is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Comptoir Chabert et Fils het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@chabertetfils.fr.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Comptoir Chabert et Fils

Wat zijn de openingstijden van Comptoir Chabert et Fils?

Mo-Th,Su 12:00-14:00,19:00-23:00; Fr-Sa 12:00-14:00,19:00-23:30

Wat voor keuken heeft Comptoir Chabert et Fils?

De keuken van Comptoir Chabert et Fils is: hollands.

Hoe reserveer ik bij Comptoir Chabert et Fils?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: chabertetfils.fr.

Heeft Comptoir Chabert et Fils een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Comptoir Chabert et Fils weten dat je graag een deal ziet.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal