Combinado chino

Over Combinado chino

Combinado chino is een restaurant in Spanje. Adres: Calle Alicante 30. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Combinado chino

Calle Alicante 30
Route · zaragoza.es

Nog geen deal op jesdideal

Combinado chino is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Combinado chino het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Spaans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@zaragoza.es.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Combinado chino

Waar zit Combinado chino?

Het adres van Combinado chino is Calle Alicante 30.

Hoe reserveer ik bij Combinado chino?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: zaragoza.es.

Heeft Combinado chino een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Combinado chino weten dat je graag een deal ziet.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal