Casa Pepe Sanchís
Córdoba
Over Casa Pepe Sanchís
Casa Pepe Sanchís is een restaurant in Córdoba. Adres: Avenida Virgen de los Dolores 2, 14004 Córdoba. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Casa Pepe Sanchís
Avenida Virgen de los Dolores 2, 14004 Córdoba
Route · +34 957 412 295 · arroceriacasapepesanchis.es
Nog geen deal op jesdideal
Casa Pepe Sanchís is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Casa Pepe Sanchís het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Spaans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@arroceriacasapepesanchis.es.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Casa Pepe Sanchís
Waar zit Casa Pepe Sanchís?
Het adres van Casa Pepe Sanchís is Avenida Virgen de los Dolores 2, 14004 Córdoba.
Hoe reserveer ik bij Casa Pepe Sanchís?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: arroceriacasapepesanchis.es.
Heeft Casa Pepe Sanchís een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Casa Pepe Sanchís weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Casa Pepe Sanchís?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Córdoba, met hun deals, adressen en openingstijden.