Cam Spice
Indiaas · Great Eversden
Over Cam Spice
Cam Spice is een restaurant in Great Eversden. Keuken: Indiaas. Adres: 2 High Street, Great Eversden CB23 1HN. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Cam Spice
2 High Street, Great Eversden CB23 1HN
Route · +44 1223 264443 · camspice.co.uk
Nog geen deal op jesdideal
Cam Spice is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Cam Spice het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Engels. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@camspice.co.uk.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Cam Spice
Waar zit Cam Spice?
Het adres van Cam Spice is 2 High Street, Great Eversden CB23 1HN.
Wat voor keuken heeft Cam Spice?
De keuken van Cam Spice is: indiaas.
Hoe reserveer ik bij Cam Spice?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: camspice.co.uk.
Heeft Cam Spice een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Cam Spice weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Cam Spice?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Great Eversden, met hun deals, adressen en openingstijden.