Café Dupleix

Paris

Over Café Dupleix

Café Dupleix is een restaurant in Paris. Adres: 62 Boulevard de Grenelle, 75015 Paris. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Mo-Su 06:30-00:00 PH 06:30-00:00

Café Dupleix

62 Boulevard de Grenelle, 75015 Paris
Route · +33 1 45 77 24 96 · cafe-dupleix.fr

Nog geen deal op jesdideal

Café Dupleix is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Café Dupleix het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@cafe-dupleix.fr.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Café Dupleix

Waar zit Café Dupleix?

Het adres van Café Dupleix is 62 Boulevard de Grenelle, 75015 Paris.

Wat zijn de openingstijden van Café Dupleix?

Mo-Su 06:30-00:00; PH 06:30-00:00

Hoe reserveer ik bij Café Dupleix?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: cafe-dupleix.fr.

Heeft Café Dupleix een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Café Dupleix weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Café Dupleix?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Paris, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Paris