Café Carèl

Utrecht

Over Café Carèl

Café Carèl is een restaurant in Utrecht. Adres: Janskerkhof 6, 3512BK Utrecht. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Mo-Th 15:00+ Fr-Su 10:00+

Café Carèl

Janskerkhof 6, 3512BK Utrecht
Route · cafecarel.nl

Nog geen deal op jesdideal

Café Carèl is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Café Carèl het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@cafecarel.nl.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Café Carèl

Waar zit Café Carèl?

Het adres van Café Carèl is Janskerkhof 6, 3512BK Utrecht.

Wat zijn de openingstijden van Café Carèl?

Mo-Th 15:00+; Fr-Su 10:00+

Hoe reserveer ik bij Café Carèl?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: cafecarel.nl.

Heeft Café Carèl een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Café Carèl weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Café Carèl?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Utrecht, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Utrecht