Bouillon Tigre

Aziatisch, Frans · Clermont-Ferrand

Over Bouillon Tigre

Bouillon Tigre is een restaurant in Clermont-Ferrand. Keuken: Aziatisch, Frans. Adres: 16 Rue de la Préfecture, 63000 Clermont-Ferrand. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Tu,We 12:00-14:00 Th-Sa 12:00-14:00,19:00-22:00

Bouillon Tigre

16 Rue de la Préfecture, 63000 Clermont-Ferrand
Route · +33 4 73 36 17 91 · facebook.com

Nog geen deal op jesdideal

Bouillon Tigre is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Bouillon Tigre

Waar zit Bouillon Tigre?

Het adres van Bouillon Tigre is 16 Rue de la Préfecture, 63000 Clermont-Ferrand.

Wat zijn de openingstijden van Bouillon Tigre?

Tu,We 12:00-14:00; Th-Sa 12:00-14:00,19:00-22:00

Wat voor keuken heeft Bouillon Tigre?

De keuken van Bouillon Tigre is: aziatisch, frans.

Hoe reserveer ik bij Bouillon Tigre?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: facebook.com.

Heeft Bouillon Tigre een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Bouillon Tigre weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Bouillon Tigre?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Clermont-Ferrand, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Clermont-Ferrand