Bistro Lokaal

Hollands · Woerden

Over Bistro Lokaal

Bistro Lokaal is een restaurant in Woerden. Keuken: Hollands. Adres: Voorstraat 12, 3441CL Woerden. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Tu-Sa 10:00-22:00

Bistro Lokaal

Voorstraat 12, 3441CL Woerden
Route · +31 348 702594 · lokaalwoerden.nl

Nog geen deal op jesdideal

Bistro Lokaal is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Bistro Lokaal het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Nederlands. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@lokaalwoerden.nl.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Bistro Lokaal

Waar zit Bistro Lokaal?

Het adres van Bistro Lokaal is Voorstraat 12, 3441CL Woerden.

Wat zijn de openingstijden van Bistro Lokaal?

Tu-Sa 10:00-22:00

Wat voor keuken heeft Bistro Lokaal?

De keuken van Bistro Lokaal is: hollands.

Hoe reserveer ik bij Bistro Lokaal?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: lokaalwoerden.nl.

Heeft Bistro Lokaal een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Bistro Lokaal weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Bistro Lokaal?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Woerden, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal

Meer restaurants in Woerden