Baan Rao
Thais · Kettering
Over Baan Rao
Baan Rao is een restaurant in Kettering. Keuken: Thais. Adres: 2 Horsemarket, Kettering NN16 0DG. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.
Baan Rao
2 Horsemarket, Kettering NN16 0DG
Route · +44 1536 808507 · aanraothaicuisine.co.uk
Nog geen deal op jesdideal
Baan Rao is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.
Zou je hier graag een deal zien? Laat Baan Rao het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Engels. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@aanraothaicuisine.co.uk.
✉ Vraag om een dealGegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.
Veelgestelde vragen over Baan Rao
Waar zit Baan Rao?
Het adres van Baan Rao is 2 Horsemarket, Kettering NN16 0DG.
Wat voor keuken heeft Baan Rao?
De keuken van Baan Rao is: thais.
Hoe reserveer ik bij Baan Rao?
Reserveren gaat via de website van het restaurant: aanraothaicuisine.co.uk.
Heeft Baan Rao een deal of korting?
Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Baan Rao weten dat je graag een deal ziet.
Welke restaurants zitten in de buurt van Baan Rao?
Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Kettering, met hun deals, adressen en openingstijden.