Auberge Jean le Dindon

Hollands · Chaudeyrolles

Over Auberge Jean le Dindon

Auberge Jean le Dindon is een restaurant in Chaudeyrolles. Keuken: Hollands. Adres: 99 Route du Mézenc, 43430 Chaudeyrolles. Reserveren of de menukaart bekijken gaat via de website van het restaurant.

Openingstijden

Mo,Th-Sa 12:00-23:00 Su 12:00-19:00

Auberge Jean le Dindon

99 Route du Mézenc, 43430 Chaudeyrolles
Route · +33766793020 · jeanledindon.fr

Nog geen deal op jesdideal

Auberge Jean le Dindon is (nog) niet aangesloten bij jesdideal. Reserveren gaat via de website of telefoon van het restaurant.

Zou je hier graag een deal zien? Laat Auberge Jean le Dindon het weten: we hebben de e-mail al voor je geschreven, in het Frans. Hij opent in je eigen mailprogramma en gaat naar info@jeanledindon.fr.

✉ Vraag om een deal

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL). Klopt er iets niet? Pas het aan op OpenStreetMap; jesdideal neemt de wijziging elke maand over.

Veelgestelde vragen over Auberge Jean le Dindon

Waar zit Auberge Jean le Dindon?

Het adres van Auberge Jean le Dindon is 99 Route du Mézenc, 43430 Chaudeyrolles.

Wat zijn de openingstijden van Auberge Jean le Dindon?

Mo,Th-Sa 12:00-23:00; Su 12:00-19:00

Wat voor keuken heeft Auberge Jean le Dindon?

De keuken van Auberge Jean le Dindon is: hollands.

Hoe reserveer ik bij Auberge Jean le Dindon?

Reserveren gaat via de website van het restaurant: jeanledindon.fr.

Heeft Auberge Jean le Dindon een deal of korting?

Nog niet. Met de knop "Vraag om een deal" laat je Auberge Jean le Dindon weten dat je graag een deal ziet.

Welke restaurants zitten in de buurt van Auberge Jean le Dindon?

Onderaan deze pagina staan meer restaurants in Chaudeyrolles, met hun deals, adressen en openingstijden.

Jesdi-restaurant: direct online reserverenMet deal